Hotspot Kurulumu RekorNET

image description

5651 Sayılı Kanuna Uygun Hotspot Çözümleri

5651 Sayılı Yasal Kanuna Uygun Log Tutma Sistemi Siz de İşletmenizi ve Ofisinizi Kontrol Altına Alınız.

5651 sayılı kanunun gereği olarak kamuya açık alanlarda kablosuz ağ hizmeti veren oteller, eğitim kurumları, cafeler ve diğer tüm benzer işletmeler/kurumlar ve hatta ticari bir amaç olmadan dahi olsa çalışanlarına ve misafirlerine kablolu veya kablosuz toplu internet hizmeti sunan tüm işletmeler ve kamu kuruluşları, kullanıcılarının internet erişim bilgilerini kayıt altına almak ve saklamak ile yükümlüdürler.

 

RekorNET Telekom, sunduğu loglama çözümleri ve bununla birlikte Wi-Fi ağları için entegre Hotspot çözümleri ile hem güvenliğinizi hem de yasal zorunluluklara uymanızı garanti altına alıyor. RekorNET Hospot çözümleri ile sizin için özelleştirilmiş karşılama ekranı oluşturabilir, birbirinden farklı kullanıcı politika ve kuralları kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

 

  • Bulut' da Loglama

Mevcut internetinize bağlanacak router cihazımız sayesinde, ziyaretçileriniz internet kayıtları BULUT ortamımıza taşınacak ve 5651 yasasına uygun olarak 2 yıl boyunca güvenlik altına alınacaktır.

  • Yatırım Maliyeti Yok

Sistem BULUT üzerinde çalıştığından, lokasyonunuzda yüksek maliyetli cihazlara gerek yoktur. Ücretsiz temin edeceğimiz router cihazı ile 5651 Loglama hizmetimizi kullanabilirsiniz.

  • İçerik Filtreleme

Personel ya da ziyaretçilerinizin, problem oluşturabilecek tarzdaki sitelere girişleri ” RekorNET İçerik Filtreleme Özelliği ” sayesinde engellenecek ve olası sorunların önüne geçilmiş olacaktır.

  • Responsive Dizayn

RekorNET sisteminde, kullanıcı kayıt ve bağlanma ekranları, bilgisayar, tablet ve mobil versiyon olacak şekilde, 3 kademeli olarak tasarlanır. Böylece sisteme bağlanan her türlü cihaz kolaylıkla kayıt olup sisteme dahil olabilir ve internete bağlanabilir.

  • Kimler Kullanmak Zorunda !

Öğrenci Yurtları - Cafe Restaurantlar - Hastaneler - İnternet Kafeler - işyeri Ofis - Belediyeler ( Ücretsiz WiFİ Hizmeti ) Oteller - Okullar Dershaneler ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalar Hakkında Bilgi Almak İstiyorsanız

Çağrı Merkezimizi Arayarak, Tarifelerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz. +90 850 840 3315 +90 850 840 3315