Sıkça Sorulan Sorular RekorNET

image description

Apartman/ Site Merkezi sistem kurulum işlemleri nasıl gerçekleşmektedir.

Aynı binada 3 abone veya üzeri aboneliklerde tüm sistem kurulumları tarafımızdan ücretsiz yapılmakta olup abone olmak isteyen her daire 150 TL modem ücreti ödeyerek RekorNET internet hizmetinden faydalanmaktadır.

Tarifelerdeki EKO GUNDUZ & FiberNET tarifeler arasındaki fark nedir ?

EKO GUNDUZ tarifelerimizde 18:00-24:00 saatleri arasında 10/6 -16/6 şeklinde Download hız düşümü uygulanmakta olup 24:00-18:00 saatlerinde sabit hız olup FiberNET tarifelerde hız düşümü uygulanmamaktadır..

Kötü hava şartlarında örneğin kar, yağmur ve lodosta internetim kesilir mi?

Yağmur ve kar için %99.9 kesintisiz hizmet için altyapı planlaması yapılmaktadır ve sistem bu şekilde çalışmaktadır. Yağmur ve karda kesinti yaşayabilecek noktalara hizmet vermemekteyiz. Aşırı rüzgardan antenlerin etkilenmemesi için iyi monte edilmesi gerekmektedir ve tüm noktalarımızın montajı bu şekilde yapılmaktadır.

Yüksek hızda internet kullanımı için sabit telefona ihtiyaç var mı?

Kablosuz internet hizmetimizi kullanırken sabit telefon hattı gerekmemektedir.

Arızaya ne kadar sürede cevap verebiliyorsunuz?

Müşteri yerinde müdahale edilmesi gereken durumlarda 3 gün içerisinde arıza giderilmektedir. Sistemsel müdahale edilecek sorunlara 7/24 anlık olarak çözüm getirebilmekteyiz.

İlk kurulum ücreti ve ek işlem talepleri nasıl gerçekleşir?

Bireysel Aboneliklerde ilk kurulum ücreti olarak 350 TL alıcı anten kurulum ücreti alınmakta olup. Ek işlem(Access Point) talep edilirse 300Mbs 150 TL olarak işlem yapılır.

Nerede ve nasıl nakil ettirebilirim?

Tüm Balıkesir Merkez kapsama alanımız içerisinde olup başvurularınızı gerçekleştirebilir. 30 TL nakil ücreti ile birliklte nakil işleminiz gerçekleştirilir.

Kampanyalar Hakkında Bilgi Almak İstiyorsanız

Çağrı Merkezimizi Arayarak, Tarifelerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz. +90 850 840 3315 +90 850 840 3315